TRON spol. s r.o.


Přejdi na obsah

O firmě

LASERLINE

Italská firma s téměř 20-ti letou tradicí patří mezi nejvýznamnější výrobce zabezpečovacích systémů pro motorová vozidla na světě, jehož krédem je 100% kvalita a spolehlivost. Ta je dána nejmodernější technologií výroby, přísnou kontrolou všech jednotlivých komponent a celkovou výstupní kontrolou finálních produktů.
Laserline je dodavatelem autoalarmů a parkovacích systémů přímo výrobcům automobilů. Své výrobky neustále zdokonaluje a pravidelně přichází s nějakou novinkou.

- r. 1993 plovoucí kód
- r. 1994 autoalarm kombinovaný s imobilizérem
- r. 1999 nová řada kompaktních autoalarmů
- r. 2000 náklonový senzor
- r. 2004 nový autoalarm pro originální dálkové
ovládání centrálního zamykání vozidel
- r. 2005 bezdrátový parkovací systém 12/24 V
- r. 2006 modulární CAN-BUS alarm
- r. 2007 senzory na měření tlaku v pneumatikách
- r. 2009 bezdrátový parkovací systém s displayem
- r. 2010 nový typ CANBUS autoalarmu
- r. 2010 bezdrátový parkovací systé 12/24 V,
na frekvenci 868 MHz

- r. 2011 NOVINKA - BEZDRÁTOVÝ ALARM

Firma TRON spol. s r.o. je výhradním dovozcem výrobků LASERLINE do České republiky. Produkty LASERLINE prodáváme prostřednictvím dealerů v jednotlivých regionech ČR. Na výrobky LASERLINE poskytujeme ŽIVOTNÍ ZÁRUKU, která se vztahuje na prvního majitele vozu a autoalarmu.


Autoalarmy LASERLINE jsou vyráběny v modulárním provedení (siréna je umístěna v motorovém prostoru a elektronika je umístěna uvnitř vozidla na skrytém místě) a v kompaktním provedení (elektronika se sirénou a záložním zdrojem je umístěna v motorovém prostoru). Autoalarmy jsou ovládány tříkanálovým radiovým dálkovým ovládačem, který na frekvenci 433,9 MHz vysílá plovoucí kód. Systém plovoucího kódu, který vyvinula firma LASERLINE je odolný proti scanerům používaným zloději. Procesor, který zajišťuje přenos kódu mezi ovladačem a alarmem náhodně vybírá z 72 miliard kombinací kódu. Jednou vyslaný kód se již neopakuje.


Po instalaci alarmu do vozidla se zapnutím aktivuje rovněž centrální zamykání vozidla, uzavřou se elektrická okna (pokud jsou ve vozidle instalována). Rovněž se aktivují senzory, které jsou připojeny k autoalarmu - ultrazvukové senzory, náklonový senzor, senzor na tříštění skla nebo mikrovlnný senzor (pro vozy ´kabrio´). K alarmům 289/274/290 24V je rovněž možné připojit bezdrátový pohybový senzor - to je vhodné pro zabezpečení garáže nebo přívěsu.TRON | LASERLINE | LASERTYRE | EZS - EPS - ACS | CCTV | Doplňky | FOTOVOLTAIKA | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku